SB Slovenj Gradec na vseslovenskem zaposlitvenem sejmu na ljubljanskem Gospodarskem razstavišču.

Razmišljate o zaposlitvi? Potem ste se zagotovo udeležili sejma zaposlitvenih priložnosti, ki je ponudil obiskovalcem pestre vsebine, zanimiva predavanja in druge spremljevalne dogodke.

Med delodajalci iz različnih dejavnosti iz slovenskih regij ter ključnih ustanov, se je predstavila tudi zdravstvena nega iz SB Slovenj Gradec. Vsem zainteresiranim so s področja zaposlovanja svetovale Jelena Čubra, pomočnica direktorja za področje zdravstvene in babiške nege in oskrbe, Lea Mandić, medicinska sestra za pedagoško dejavnost ter razvoj in Špela Banovšek, kadrovska služba.

mangakakalot