obvestila

Prenova spletne strani

Spoštovani obiskovalci spletne strani,

obveščamo vas, da je spletna stran v prenovi, zato nekatere vsebine niso ažurirane. Prenova bo trajala predvidoma do druge polovice decembra 2018. Zaradi vas želimo biti še boljši.

Hvala za razumevanje.

Kolesarnica

V Splošni bolnišnici Slovenj Gradec smo konec avgusta uredili novo, pokrito kolesarnico, ki omogoča lažje parkiranje koles. Kolesarnica je locirana v prostoru, kjer je bil včasih vhod v »staro urgenco«. Za dodatno parkiranje koles pa na razpolago še vedno ostaja prostor pred upravo Splošne bolnišnice Slovenj Gradec.

06.02.2017
Certifikat odličnosti Evropskega akreditacijskega odbora za bariatrično kirurgijo( EAC-BS)

Oddelek za splošno in abdominalno kirurgijo Splošne bolnišnice Slovenj Gradec je prejel certifikat odličnosti Evropskega akreditacijskega odbora za bariatrično kirurgijo( EAC-BS)

Po zahtevnem pregledu s strani članov Evropskega akreditacijskega odbora za bariatrično kirurgijo v mesecu oktobru smo prejeli Certifikat odličnosti na področju operativnega zdravljenja bolezenske debelosti in metabolnih bolezni. Prejet naziv izkazuje, da delujemo po najvišjih kakovostnih merilih, sledimo vsem najnovejšim trendom in smernicam ki jih narekuje Mednarodna zveza bariatrične in metabolne kirurgije (IFSO) in tako našim pacientom zagotavljamo varno in učinkovito zdravljenje na nivoju njboljših ustanov na svetu.
S Certifikatom odličnosti se lahko pohvalijo le najboljši centri, ki deljujejo na tem področju, v Evropi je trenutno 35 tovrstnih ustanov.
20.10.2016
Cepljenje proti gripi

CEPLJENJE PROTI GRIPI NA KOROŠKEM

Ravne na Koroškem, 14.10.2016 – Na Koroškem se je v tem tednu že začelo cepljenje proti gripi. Cepljenje izvajamo v ambulanti Območne enote Ravne Nacionalnega inštituta za javno zdravje (NIJZ), cepili pa bodo tudi izbrani zdravniki v zdravstvenih domovih in zasebnih ambulantah, kot tudi ambulantah v domovih za starejše občane.

28.06.2016
Pediatrična kardiološka ambulanta
Meseca julija bo z delom v Pediatrični kardiološki ambulanti pričel Jakob Zapušek, dr. med., spec. ped.,  pod nadzorom doc.dr. Samo Vesel, dr.med.spec.ped..

Delovni čas za mesec julij in avgust 2016:

· 15. julij 2016 -  od 8:00 - 12:00 ure in od 14:00-16:00
· 19. avgust 2016 - od 8:00 - 12:00 ure in od 14:00-16:00.

Datumi delovanja Pediatrične kardiološke ambulante od septembra dalje bodo javljeni naknadno.

[1] 2 3 4 Naslednja stran