Omejitev obiskov

Oddelek za pediatrijo zaprt za obiskovalce

Spoštovani.
Zaradi povečanja števila obolelih otrok za rotavirusnimi (črevesnimi) okužbami vas obveščamo, da so od 22. 11. 2018 do PREKLICA OBISKI BOLNIKOV NA ODDELKU ZA PEDIATRIJO SPLOŠNE BOLNIŠNICE SLOVENJ GRADEC OMEJENI. Ob bolnem otroku lahko sobiva le en zdrav starš oz. skrbnik.

NA ODDELKU ZA GINEKOLOGIJO IN PORODNIŠTVO NI DOVOLJEN OBISK OTROK PRI PORODNICAH IN NOSEČNICAH.

Vsi obiskovalci, ki so jim obiski dovoljeni, so dolžni dosledno upoštevati navodila, ki jih dobijo od zdravstvenega osebja Splošne bolnišnice Slovenj Gradec.

60 let otroškega oddelka med Uršljo in Peco

Oddelek za pediatrijo Splošne bolnišnice Slovenj Gradec praznuje 60-letnico delovanja. Jubilej so obeležili 16. novembra 2018 v prostorih Mladinskega centra Slovenj Gradec.

Preberi več +

Otroški oddelek med Uršljo in Peco

Oddelek za pediatrijo - 60 let

Oddelek za pediatrijo je 16. novembra obeležil visok jubilej - 60 let. Za to priložnost je Tomo Novosel režiral film »Otroški oddelek med Uršljo in Peco«, kjer nas palčka Uršek in Pecek popeljeta po otroškem oddelku naše bolnišnice. Pridružite se jima na njunem razburljivem popotovanju …

Klik na film +

29.10.2018
Still ruht der See

V nedeljo, 28. oktobra 2018 je v Splošni bolnišnici Slovenj Gradec, na Oddelku za patologijo, potekalo snemanje kriminalne igrane drame Still ruht der See (Jezero molči). Gre za slovensko – avstrijsko koprodukcijo - dijakov Gimnazije Ravne in Hal Velikovec, v okviru Erasmus + projekta.

Filmska premiera se načrtuje v mesecu septembru 2019.

29.10.2018
Zelo uspešna regijska gasilsko reševalna vaja v Splošni bolnišnici Slovenj Gradec.

V soboto, 27. oktobra 2018 je v Splošni bolnišnici Slovenj Gradec, potekala obsežna regijsko gasilsko reševalna vaja. Namen vaje je bil preizkusiti sistem reševanja v primeru množičnih nesreč in preveriti povezanost oziroma sodelovanje gasilcev, reševalcev nujne medicinske pomoči ter osebja Splošne bolnišnice Celje, Zdravstvenega doma Velenje in Splošne bolnišnice Slovenj Gradec.

Vaja je uspela in vsi sodelujoči so izkazali požrtvovalnost, strokovnost in sodelovanje. Hvala vsem.

[1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 Naslednja stran