O bolnišnici in lokacija: Uprava

 

NAZIV / IME TELEFON E-MAIL
Direktor
Janez Lavre, dr. med.
   janez.lavre@sb-sg.si
Tajništvo uprave
Rok Šater, dipl. upr. org.
 02 88 23 404  rok.sater@sb-sg.si
Služba za odnose z javnostmi
Helena Slemenik, spec.
 02 88 23 420
 041 305 737
 helena.slemenik@sb-sg.si
V. d. strokovne direktorice
dr. Jana Makuc, dr. med., univ. dipl. biol.
   jana.makuc@sb-sg.si
Pomočnica direktorja za zdravstveno in babiško nego in oskrbo
Tina Vetter, mag. zdr. nege
 02 88 23 406  tina.vetter@sb-sg.si
Pomočnica direktorja za pravne zadeve
Alenka Jezernik Skudnik, univ. dipl. prav.
 02 88 23 408  alenka.jezernik@sb-sg.si
Vodja kadrovske in splošne službe:
mag. Simona Svetina Apat, univ. dipl. soc. del.
 02 88 23 426  simona.svetina@sb-sg.si
Vodja ekonomskih služb
Ivanka Linasi, univ. dipl. ekon.
 02 88 23 415  ivanka.linasi@sb-sg.si